Sdílet to, co Vás zrovna trápí, to čím si zrovna procházíte, může být prvním krokem k tomu se z toho dostat. Nechat ten kámen ze srdce spadnout.

Jenže někdy kolem sebe nemáte lidi, kterým byste se chtěly svěřit nebo kterým byste se mohly svěřit. Máte obavu, že Vás nebudou chápat nebo dokonce, že by Vás odsoudili a začali se na Vás dívat jinak.

Sama jsem se potřebovala ze začátku někomu svěřit, ale dlouho jsem to nedokázala. Tížilo mne to a nakonec když jsem překonala tento blok, neuvěřitelně se mi ulevilo a mohla jsem se „v hojení“ posunout dál.

 

 

Když se stanete mámou, může nastat taková zvláštní situace. Nikdy nejste sama a přesto se cítíte osaměle.

Co od virtuální kávy čekat?

Představte si to jako posezení s kamarádkou, která se dokáže vcítit do toho, co Vás trápí.

Nebudu Vás soudit, nebudu Vám ovšem ani radit. Vyslechnu Vás, popovídáme si. Téma není důležité. Často si s ženami píšu o mateřských tématech, o nepochopení kontaktního rodičovství v rodině, o neschodách s partnery, o pocitu selhání atd.

 

Co od virtuální kávy nečekat?

Poradenství, terapie či podobné.
 
Sama jsem na terapie chodila a pokud cítíte, že potřebujete odborníka, vyhledejte si ho. Pečujte o svoji duši ❤️Jak to probíhá?

1. Vyplňte formulář níže. Uveďte do zprávy, o čem byste si chtěli popovídat a příp. i čas, kdy Vám to nejvíce vyhovuje. Nebojte se rozepsat.

2. Kontaktuji Vás a domluvíme se na čase.

3. Sejdeme se společně pravděpodobně na Messengeru či IG nebo podle domluvy.